Kurumsal

Hakkımızda

Alanya Tavukçuluk, 2003 yılında Alanya Cumhuriyet Mahallesinde, Piliç sektörüne adım atmıştır.

ŞENPİLİÇ AKDENİZ BÖLGE BAYİ

MANAVGAT-BELEK-SİDE-EVRENSEKİ-ÇOLAKLI-KUMKÖY-KIZILAĞAÇ-KIZILOT-TİTREYENGÖL-SORGUN-ILICA-ÇENGER-OKURCALAR-AVSALLAR-TÜRKLER-KONAKLI-ALANYA-DEMİRTAŞ-GAZİPAŞA-AKSEKİ-İBRADI-GÜNDOĞMUŞ BÖLGELERİNDE ŞOKLU VE TAZE OLARAK GÜNLÜK SEVKİYATIMIZ BULUNMAKTADIR.


Hizmetlerimiz

[/span4]

Otel kanalında taze ve şoklu ürün gruplarında piliç ürünü tedariği.

Kasap kanalı için günlük düzenli sevkiyat.

Cafe-Restaurant-Kantin gibi işletmeler için ileri işlenmiş ve taze piliç eti servisi.

Zincir mağazaların ürün tedariği.


 

Değerlerimiz

Misyonumuz

Firmamız uluslar arası standartlarda kalite anlayışı ile bölgemizde tüketicilere yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak üzere çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek kaliteli ve Ekonomik ürünlerle sektördeki pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitelerini artırmaya yönelik bir sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde çalışan Akdeniz Bölgesinin en güvenilir gıda şirketi olmak.

Kalitemiz

Kalitemizden ödün vermeden kendi belirlediğimiz ölçülerde ve hijyenik ortamda ürettiğimiz ürünlerimizi özenle satışa sunmaktır.

[/span4]

Satış ve pazarlama

ALANYA MERKEZ OLMAK ÜZERE MANAVGAT-BELEK-SİDE-EVRENSEKİ-ÇOLAKLI-KUMKÖY-KIZILAĞAÇ-KIZILOT-TİTREYENGÖL-SORGUN-ILICA-ÇENGER-OKURCALAR-AVSALLAR-TÜRKLER-KONAKLI-DEMİRTAŞ-GAZİPAŞA-AKSEKİ-İBRADI-GÜNDOĞMUŞ BÖLGELERİNDE ŞOKLU VE TAZE OLARAK GÜNLÜK SEVKİYATIMIZ BULUNMAKTADIR.

Mükemmellik

Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz gerekse çalışanlarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımıza,müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz.