Kurumsal

Hakkımızda

Alanya Tavukçuluk, 1991 yılından beri Alanya bölgesinde Öz Dericilik Ltd.Şti adı altında Ham Deri Ticareti yapan Ahmet Öz tarafından 2003 yılında Alanya Cumhuriyet Mahallesinde, Piliç sektörüne adım atmıştır.

Alanya Tavukçuluk Ltd. Şti olarak Türkiye'nin Beyaz et sektöründeki öncü firmalarından ŞEN PİLİÇ firmasının Akdeniz Bölge Bayisi olarak çalışmaktayız.

dagitim

Alanya merkez olmak üzere Alanya, Manavgat ve Gazipaşa ilçeleri, beldeleri ve yaylalarında ŞEN PİLİÇ firmamızın ürünlerini Taze ve Donmuş olarak; Kasap, Şarküteri, Market, Restaurant ve Oteller ile Ulusal Zincir mağazalarına dağıtım yapmaktayız.

Halen Alanya Tavukçuluk Ltd. Şti ismi altında Ham Deri Ticareti ve Tavukçuluk Ticaretimizi birlikte sürdürmekteyiz.

Depolama-Dağıtım Görselleri

Hizmetlerimiz

Amacımız; Günün her saatinde araçlarımızla tüm müşterilerimizin kapılarına kadar hizmet götürmektir. Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışmak bölgemizde en güvenilir piliç markası olmaktır. Ayrıca çalışanlarımız bizim için çok önemlidir,başarılı bir iş karşılığında hak ettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Öz Dericilik

Tüm Akdeniz bölgesinde Öz Dericilik ismi altında Ham Deri ticareti faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
devamını oku

Değerlerimiz

Misyonumuz

Firmamız uluslar arası standartlarda kalite anlayışı ile bölgemizde tüketicilere yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak üzere çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek kaliteli ve Ekonomik ürünlerle sektördeki pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitelerini artırmaya yönelik bir sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde çalışan Akdeniz Bölgesinin en güvenilir gıda şirketi olmak.

Kalitemiz

Kalitemizden ödün vermeden kendi belirlediğimiz ölçülerde ve hijyenik ortamda ürettiğimiz ürünlerimizi özenle satışa sunmaktır.

Satış ve pazarlama

Gıda güvenliği kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlanan ürünler Alanya merkez olmak üzere Alanya, Manavgat ve Gazipaşa ilçeleri, beldeleri ve yaylalarında pek çok seçkin market ve kasaplarda bulunmaktadır.

Mükemmellik

Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz gerekse çalışanlarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımıza,müşterilerimize ve topluma karşı adil ve saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz.